Wyposażenie salonu kosmetycznego

Wyposażenie salonu kosmetycznego stanowi obszar, gdzie duże znaczenie ma sprzęt idealnie dopasowany do budowy ludzkiego ciała. Stabilna konstrukcja, jaką posiadają elektryczne urządzenia do gabinetu kosmetycznego (w połączeniu z miękkim materiałem pokrytym z wierzchu przyjemną w dotyku ekologiczną skórą) sprawi, że wszystkie zabiegi upiększające staną się długo oczekiwanym wydarzeniem. Za sprawą starannie wyselekcjonowanych kolorów wyposażenie gabinetu kosmetycznego będzie harmonijnie uzupełniało jego wystrój (np. barwę ścian, podłóg, oświetlenie itd.).

Propozycja marki NFB jest również kierowana do firm z branży fryzjerskiej. Gama produktów obejmuje fryzjerskie hokery na kółkach, z możliwością regulacji wysokości, a także praktyczne taborety obrotowe. Każdy sprzęt został starannie zaprojektowany tak, aby zapewniać komfortowe użytkowanie i zminimalizowanie zmęczenia podczas pracy. Meble wyróżniają się klasycznym wyglądem, który idealnie wkomponuje się we wnętrze salonu fryzjerskiego.

Oferta marki NFB to jednak nie tylko wyposażenie salonu kosmetycznego. Prezentowane meble (takie jak np. taborety na kółkach i krzesła siodłowe z regulowaną wysokością) sprawdzą się również w domach, jako wyposażenie gabinetów lekarskich, laboratoriów, biur architektonicznych i innych miejsc. Tak pojmowana uniwersalność dowodzi dużej elastyczności w użytkowaniu sprzętu.

Wyposażenie salonu kosmetycznego

Naszą wiedzę czerpiemy od profesjonalistów. Mamy ogrom doświadczeń, które staramy się jak najpełniej wykorzystywać, aby móc stale się rozwijać. Klienci z różnych krajów europejskich udowodnili, że marka NFB obrała dobry kierunek tworząc wysokiej klasy wyposażenie gabinetów. Jednocześnie stale pozostajemy otwarci na wszelkie sugestie, co wspomaga ciągłe doskonalenie asortymentu. Ponadto zapewniamy szybki transport, wsparcie techniczne oraz możliwość rozłożenia płatności na raty.

Youtube Wideo
Brushing LW
Urządzenie rf 
Urządzenie masażu próżniowego 
Urządzenie bioliftingu 
Urządzenie peelingu kawitacyjnego 
Sonoforez w domu 
Kombajn kosmetyczny 7w1 
Urządzenie mikrodermabrazji diamentowej
Sterylizator termiczny 
Kombajn kosmetyczny 2w1
Urządzenie do liftingu twarzy 
Urządzenie liposukcji kawitacyjnej
Urządzenie liposukcji ultradźwiękowej
Urządzenie masażu próżniowego
Aparat jonoforezy
Kombajn kosmetyczny NV
Urządzenie elektrostymulacji
Wapozon NV
Kombajn kosmetyczny 4w1 
Aparat elektrostymulacj